FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Tyčka zdvihátka / vodítko od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 30,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Průměr v mm | 37 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 30,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 37 mm |
| Výška [mm] | 30,6 mm |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 8 |
|---|---|
| Výška [mm] | 30,5 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Tloušťka/síla [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Průměr v mm | 37 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost