ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) - Tyčka zdvihátka / vodítko od 6/1983 do 12/1989, 1351 ccm, 55 kW, 75 hp, AR 30502, AR 30586, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| montovaná strana | Sací strana |
| montovaná strana | Výstupní strana |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Kód motoru | AR30586 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Výška [mm] | 29,2 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 96 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Výška [mm] | 29,2 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost