AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - ozubený řemen od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 89J394742 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89..J..394 743 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89J394743 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >Ch J-394 742 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18,0 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ch J-394 743> |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19,0 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 120 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89J394742 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89J394743 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394742 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J394743 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394742 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394743 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 120 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | FTM-1 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | J-394 743 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 142 |
| Tloušťka/síla [mm] | 5,30 mm |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-396 702 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-396 703 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Počet zubů | 142 |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89J394743 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
Dostupnost