CITROËN ZX (N2) 1.9 - ozubený řemen od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 02/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 5545 |
| Počet zubů | 113 |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 5546 |
| Počet zubů | 114 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 5545 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 113 |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 5546 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 114 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 01/92> |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 114 |
| Šířka [mm] | 17,0 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >01/92 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 113 |
| Šířka [mm] | 17,0 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Kód motoru | XU9JA |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 114 |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 5545 |
|---|---|
| Počet zubů | 113 |
| Šířka [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 5546 |
|---|---|
| Počet zubů | 114 |
| Šířka [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 5545 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 113 |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 5546 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 114 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 05546 |
|---|---|
| Počet zubů | 114 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 113 |
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 114 |
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 5545 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 113 |
| Délka [mm] | 1076 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 5546 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 114 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost