NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - ozubený řemen od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Délka [mm] | 1344 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 141 |
| Délka [mm] | 1343 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HSN |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 141 |
| Šířka [mm] | 30,0 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Délka [mm] | 1344 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 141 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | FTM-1 |
Dostupnost
| agregáty/kladky | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Délka [mm] | 1344 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
Dostupnost
| Počet zubů | 141 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost
| Počet zubů | 141 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,248 kg |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost
| Počet zubů | 141 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 141 |
| Délka [mm] | 1343 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Barva | černá |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
| Materiál řemene | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Šířka [mm] | 30,00 mm |
Dostupnost