ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - ozubený řemen od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 168 |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,209 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HSN |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 168 |
| Šířka [mm] | 24,0 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 168 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Počet zubů | 168 |
| Délka [mm] | 1344 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Šířka [mm] | 24,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,209 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | KD190 |
| pro číslo výrobku | TBK176 |
| pro číslo výrobku | TBK183 |
| pro číslo výrobku | TBK243 |
| pro číslo výrobku | TBK322 |
| Počet zubů 1 | 168 |
| Šířka 1 [mm] | 24 mm |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 168 |
| Délka [mm] | 1344 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 168 |
| Délka [mm] | 1344 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál řemene | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Počet zubů | 168 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 168 |
| Šířka [mm] | 24 mm |
Dostupnost