HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4) - ozubený řemen od 1/1997 do 2/2001, 1590 ccm, 85 kW, 116 hp, D16B2, D16W3, Šikmá zadní část
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| agregáty/kladky | Napínací kladka |
| Počet zubů | 103 |
| Délka [mm] | 980 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 104 |
| Délka [mm] | 991 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál řemene | Polychlorpropen (Neopren) |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 104 |
| Délka [mm] | 991 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
Dostupnost