Všechny vozy - ozubený řemen
| Počet zubů | 192 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 124 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,213 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 123 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,212 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 127 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 141 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 121 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 121 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 191 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,284 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 139 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,182 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 144 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 23 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 177 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,229 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 102 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 103 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 146 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,162 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 169 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 176 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,212 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 151 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 129 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,191 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 168 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,209 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 134 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,146 kg |
Dostupnost