AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Sada rozvodového řemene od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394 742 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394 743 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394 743 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 142 |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,773 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394 742 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,941 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394 742 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Litina |
| šířka pásu [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394 743 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Litina |
| šířka pásu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******89*J*394742 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,897 kg |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394 742 |
|---|---|
| Počet zubů 1 | 120 |
| Šířka 1 [mm] | 18 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394 742 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Počet zubů 1 | 120 |
| Šířka 1 [mm] | 18 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394 743 |
|---|---|
| Počet zubů 1 | 142 |
| Šířka 1 [mm] | 19 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394 743 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Počet zubů 1 | 142 |
| Šířka 1 [mm] | 19 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | J-394 703 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Hmotnost [kg] | 1,74 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Šířka 1 [mm] | 19 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet napínacích kladek | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89..J..394 743 |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-J-394 743 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >Ch J-394 744 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ch J-394 743> |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >Ch J-394 702 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 18 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Ch J-394 703> |
|---|---|
| Počet zubů | 142 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1136 mm |
| Šířka [mm] | 19 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 89-J-394 742 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| šířka pásu [mm] | 18 mm |
Dostupnost