PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Sada rozvodového řemene od 10/2000 do 4/2002, 1587 ccm, 72 kW, 98 hp, NFT (TU5JP), Kabriolet
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 101 |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 101 |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,372 kg |
Dostupnost
| Počet zubů 1 | 101 |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Počet zubů | 101 |
| Barva | černá |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| šířka pásu [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,19 kg |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
|---|---|
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů 1 | 101 |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,44 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet napínacích kladek | 1 |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| obsahuje válečky | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Počet zubů | 101 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
| šířka pásu [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 101 |
|---|---|
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost