TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Sada rozvodového řemene od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| Varianta výbavy | 12/87> |
|---|---|
| Počet zubů | 139 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1324 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 139 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Šířka [mm] | 25,4 mm |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet zubů | 139 |
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| Počet zubů | 139 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,853 kg |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost