CITROËN AX (ZA-_) 14 - Sada rozvodového řemene od 6/1988 do 12/1989, 1360 ccm, 49 kW, 67 hp, K1F, Šikmá zadní část
| Kód motoru | TU3 |
|---|---|
| Materiál bloku motoru | Litina |
| pro OE číslo | 0831Q5 |
| Počet zubů | 101 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Šířka [mm] | 17,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,468 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Veličina | Dayco belt |
| pro číslo výrobku | 70101 |
| pro číslo výrobku | T2919 |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | FTM-1 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost