CITROËN BX (XB-_) 14 E - Sada rozvodového řemene od 4/1983 do 2/1993, 1360 ccm, 53 kW, 72 hp, 150C, Šikmá zadní část
| Kód motoru | TU3 |
|---|---|
| Materiál bloku motoru | Litina |
| Počet zubů | 101 |
| Šířka [mm] | 17,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,468 kg |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Kód motoru | TU3 |
|---|---|
| Materiál bloku motoru | Ocelová litina |
| Počet zubů | 101 |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,854 kg |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Výška [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1991 |
| Výška [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 108 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Výška [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1991 |
| Výška [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 108 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Výška [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1991 |
| Výška [mm] | 22 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 108 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | TU3 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 05440 |
| pro OE číslo | BELT 081655 |
| Materiál bloku motoru | Litina |
| pro OE číslo | 0831Q5 |
| Počet zubů | 101 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Šířka [mm] | 17,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,468 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Veličina | Dayco belt |
| pro číslo výrobku | 70101 |
| pro číslo výrobku | T2919 |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | FTM-1 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost