CITROËN C15 Skříňová/velkoprostorová limuzína (VD_) 1.4 i - Sada rozvodového řemene od 5/1991 do 12/1996, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KDY (TU3FM), KDY (TU3M), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 108 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 108 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Počet zubů 1 | 108 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5160 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1991 |
| pro organizační číslo od | 05440 |
| pro OE číslo | BELT 081655 |
| Počet zubů | 101 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Materiál hlavy válce | Litina |
| Materiál bloku motoru | Litina |
| obsahuje válečky | 1 |
| pro OE číslo | 0831Q5 |
| Počet zubů | 101 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 962 mm |
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Šířka [mm] | 17,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,468 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Veličina | Dayco belt |
| pro číslo výrobku | 70101 |
| pro číslo výrobku | T2919 |
| Počet zubů 1 | 101 |
| Šířka 1 [mm] | 17 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | FTM-1 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Počet vodicích kladek | 1 |
Dostupnost