SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 - Sada rozvodového řemene od 6/2007 do 6/2013, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, BMN, CEGA, CFJA, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 03/2009 |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
| Hmotnost [kg] | 3,09 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Šířka 1 [mm] | 30 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet napínacích kladek | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
| Počet zubů | 160 |
| Hmotnost [kg] | 3,3 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Šířka 1 [mm] | 30 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet napínacích kladek | 1 |
| Počet vodicích kladek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18977 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
| Počet zubů | 141 |
| Délka [mm] | 1343 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Počet vodicích kladek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22674 |
|---|---|
| Počet zubů | 141 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24333 |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22674 |
| Kód motoru | CEGA |
| Typ vozidla | Altea XL |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| obsahuje válečky | 4 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Kód motoru | CEGA/F |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22674 |
|---|---|
| Typ vozidla | Altea Freetrack |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18977 |
| Typ vozidla | Altea XL |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| obsahuje válečky | 3 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18977 |
| Typ vozidla | Altea XL |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| obsahuje válečky | 3 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24333 |
| Kód motoru | CFJA |
| Typ vozidla | Altea XL |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24333 |
| Kód motoru | CFJA |
| Typ vozidla | Altea XL |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| Kód motoru | CFJA |
|---|---|
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22674 |
| Kód motoru | CEGA |
| Typ vozidla | Altea XL |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost