VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI - Sada rozvodového řemene od 1/2009 do 12/2013, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CBDC, CLCA, Šikmá zadní část
| Kód motoru | CLCA |
|---|---|
| Počet zubů 1 | 160 |
| Šířka 1 [mm] | 25 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Řízení motoru | Ozubený řemen v olejové lázni |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby vačkového hřídele |
| 2 řemeny | Ano |
| Počet zubů 1 | 160 |
| Počet zubů 2 | 59 |
| Šířka 1 [mm] | 25 mm |
| Šířka 2 [mm] | 9,2 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,719 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby vačkového hřídele |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L 198 119 F S1 |
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,63 kg |
| povrch | nátěr |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2010 |
| Počet zubů | 160 |
| Délka [mm] | 1524 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| obsahuje válečky | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
| Hmotnost [kg] | 2,752 kg |
| Řízení motoru | Ozubený řemen v olejové lázni |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se šrouby vačkového hřídele |
| 2 řemeny | Ano |
| Počet zubů 1 | 160 |
| Počet zubů 2 | 59 |
| Šířka 1 [mm] | 25 mm |
| Šířka 2 [mm] | 9,2 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21109 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21109 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HT -CLCA # CL |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2010 |
| pro OE číslo | 03L198119F |
| Počet zubů | 160 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1524 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| obsahuje válečky | 4 |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HT -CBDC # CB |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
| Délka [mm] | 1524 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| obsahuje válečky | 4 |
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21109 |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,805 kg |
| povrch | nátěr |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2010 |
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| povrch | nátěr |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21109 |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21109 |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,805 kg |
| povrch | nátěr |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L 198 119 F S1 |
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,63 kg |
| povrch | nátěr |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21109 |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24835 |
|---|---|
| Počet zubů | 160 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
Dostupnost