ROVER 400 II (XW) 418 TD - Sada rozvodového řemene od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| Číslo motoru do | 4016153 |
|---|---|
| Počet zubů | 136 |
| Délka [mm] | 1295 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 4016153 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 4016153 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | STT-1 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >4016153 |
|---|---|
| Počet zubů | 136 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1295 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 4016153 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 4016154 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1992 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - kliková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - kliková hřídel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicím kroužkem - vačková hřídel |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1994 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 4016153 |
| Počet zubů | 136 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 4016154 |
| Počet zubů | 136 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1992 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1992 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| obsahuje válečky | 2 |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Počet zubů | 136 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1295,4 mm |
| Šířka [mm] | 25,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,34 kg |
| pro číslo výrobku | 570466N |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Počet zubů | 136 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1295 mm |
| Šířka [mm] | 25,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| pro číslo výrobku | 570118N |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| Počet zubů | 136 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,342 kg |
| pro číslo výrobku | 570120N |
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1992 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1992 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost