VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI - Sada rozvodového řemene od 9/1995 do 3/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ANU, velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
| Rok výroby od | 04/2000 |
| Konstrukční rok do | 04/2002 |
| Číslo motoru od | ANU 005 001 |
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez napínacího dílu |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
| Rok výroby od | 04/2000 |
| Konstrukční rok do | 04/2002 |
| Číslo motoru od | ANU 005 001 |
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez napínacího dílu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1999 |
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
| Číslo motoru do | ANU 005 000 |
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s napínacím dílem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2002 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2002 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2002 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 1ZAHU # Mtr. |
|---|---|
| Počet zubů | 137 |
| Délka [mm] | 1305 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HT -1ZAHU |
|---|---|
| pro OE číslo | 028198119E |
| Počet zubů | 137 |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Délka [mm] | 1305 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HT ->1202 , ANU # |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HT -ANU # ANU |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| obsahuje válečky | 2 |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| Kód motoru | AHU |
| Počet zubů | 137 |
| Barva | černá |
| Řemen | s lichoběžníkovým profilem zubu |
| šířka pásu [mm] | 25 mm |
| Materiál řemene | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 005 001 |
| Kód motoru | ANU |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 29,6 mm |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem vibrací pro kladky |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | VKN 1000 |
| šířka pásu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 005 001 |
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Počet žeber | 120 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Počet zubů | 120 |
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Počet žeber | 120 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4961 |
|---|---|
| Počet zubů | 137 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Řemen | se zaobleným profilem zubu |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******7M*2*060000 |
| Číslo motoru od | 005 001 |
| Počet zubů | 120 |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| agregáty/kladky | vč. hydraulického napínače řemene |
| povrch | nátěr |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost