VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI - Sada rozvodového řemene od 10/2012 do 5/2014, 1395 ccm, 103 kW, 140 hp, CPTA, Šikmá zadní část
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez vodního čerpadla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| pro OE číslo | WP 04E121600DG |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| pro OE číslo | WP 04E121600DG |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
| pro OE číslo | WP 04E121600CR |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Počet řemenů | 1 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Počet zubů | 163 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Počet zubů | 87 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | KTB |
|---|---|
| Kód motoru | CPTA |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| obsahuje válečky | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| Počet zubů | 163 |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| povrch | PTFE (polytetrafluorethylen) povrch |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
| pro OE číslo | WP 04E121600CR |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
| pro OE číslo | WP 04E121600CR |
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez vodního čerpadla |
Dostupnost
| Počet zubů | 153 |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 30 mm |
| Počet řemenů | 1 |
| Počet vodicích kladek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| Počet zubů | 163 |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodním čerpadlem |
| povrch | PTFE (polytetrafluorethylen) povrch |
Dostupnost
| Počet zubů | 87 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| pro číslo výrobku | A234 |
| Počet řemenů | 2 |
Dostupnost
| Počet zubů | 87 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řemenem |
| Počet řemenů | 2 |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
|---|
Dostupnost