Všechny vozy - Sada rozvodového řemene
| Počet zubů | 198 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,209 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 198 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,612 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 116 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 103 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,744 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 104 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,744 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 207 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,26 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 117 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,158 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 176 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | CT1097 (2x) |
Dostupnost
| Počet zubů | 143 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,27 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 135 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,797 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 135 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,29 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Počet zubů | 190 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,13 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 99 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 19 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,73 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 65 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 12,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 65 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 12,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 153 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 85 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 185 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,26 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 126 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,879 kg |
| obsahuje více dílů než OE sada (výr.č.) | 77 01 477 022 |
Dostupnost
| Počet zubů | 153 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
| Volitelné | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | S tlumičem pnuti u napínacích kladek |
Dostupnost