RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) - Napínací kladka od 1/1991 do 9/1998, 1390 ccm, 58 kW, 79 hp, E7J 601, E7J 718, E7J 719, E7J 754, Šikmá zadní část
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,192 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Ovládání napínací kladky | mechanický |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost