Všechny vozy - Napínací kladka
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 66 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 62 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26,5 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 67,8 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Průměr v mm | 61 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Ovládání napínací kladky | Automaticky |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 21,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 60,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 60,0 mm |
Dostupnost