ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Vratná-/vodicí kladka od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Varianta výbavy | IDLER |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Výška 1 [mm] | 29,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 50,4 mm |
| Řemenice - O [mm] | 57,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | [5037879;] |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| povrch | hladké |
Dostupnost
| Průměr v mm | 57 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 57 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,275 kg |
| Materiál | Kov |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Šířka dosedací plochy kladky [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 29,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,8047 kg |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 57 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 57 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| pro OE číslo | 60607965 |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| pro číslo výrobku | TBK174 |
| pro číslo výrobku | TBK175 |
| pro číslo výrobku | TBK176 |
| pro číslo výrobku | TBK183 |
| pro číslo výrobku | TBK184 |
Dostupnost