MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 600, S 600 L (220.878, 220.178) - Rozvodový řetěz od 1/2000 do 8/2005, 5786 ccm, 270 kW, 367 hp, M 137.970, limuzína
| Hmotnost [kg] | 1,255 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | D67ZN |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 164 |
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | se zámkem řetězu (závěrnýy článek) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,255 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | D67ZN |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 164 |
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,255 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | D67ZN |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 164 |
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,255 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | D67ZN |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 164 |
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | se zámkem řetězu (závěrnýy článek) |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 164 |
| Provedení řetězu | Duplex |
Dostupnost
| Počet článků řetězu | 164 |
|---|---|
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost
| Počet článků řetězu | 164 |
|---|---|
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | se zámkem řetězu (závěrnýy článek) |
Dostupnost