SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Rozvodový řetěz od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Výstupní strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet článků řetězu | 74 |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,306 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G68V-1 |
| Šířka řetězu | G68VCO |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,428 kg |
| Šířka řetězu | G68V |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 98 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,306 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G68V |
| Šířka řetězu | G68VCO |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vložený kotouč |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací strana |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet článků řetězu | 52 |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montážní pohon | Vložený kotouč |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,307 kg |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,308 kg |
| Šířka řetězu | G68V |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 74 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,306 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G68V |
| Šířka řetězu | G68VCO |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,294 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G68V-1 |
| Šířka řetězu | G68VCO |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,308 kg |
| Šířka řetězu | G68V |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 74 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,428 kg |
| Šířka řetězu | G68V |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 98 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet článků řetězu | 70 |
|---|---|
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Typ ventilu | pro vstupní ventil |
| Hmotnost [kg] | 0,225 kg |
| Počet článků řetězu | 52 |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| Šířka řetězu | G68VCO, G68V-1 |
| Počet článků řetězu | 70 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost