HYUNDAI i30 kupé 1.4 - Rozvodový řetěz od 5/2013 do 12/2014, 1396 ccm, 73 kW, 99 hp, G4FA, kupé
| Číslo motoru do | CZ999999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 24321-2B200 |
| Hmotnost [kg] | 0,368 kg |
| Počet článků řetězu | 158 |
| Provedení řetězu | Ozubený řetěz |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo motoru do | CZ999999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 24321-2B200 |
| Hmotnost [kg] | 0,368 kg |
| Počet článků řetězu | 158 |
| Provedení řetězu | Ozubený řetěz |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 124 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 124 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Číslo motoru do | CZ999999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 24321-2B200 |
| Hmotnost [kg] | 0,368 kg |
| Počet článků řetězu | 158 |
| Provedení řetězu | Ozubený řetěz |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 24321-2B000 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 158 |
| Provedení řetězu | Řetěz - málo hlučný |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24881 |
|---|---|
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24881 |
|---|---|
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Počet článků | 62 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 124 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost