AUDI Q3 (F3B) 40 TFSI quattro - Vodicí lišta od 7/2018, 1984 ccm, 140 kW, 190 hp, DKTC, DNNA, SUV
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost