SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Vodicí lišta od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Materiál | Plast |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Délka [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Materiál | Plast |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Délka [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost