MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Vodicí lišta od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| pro OE číslo | L3K9-12-671 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-12-614 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-14-614 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-12-671 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-12-614 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-14-614 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-14-614 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-12-671 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-12-614 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
Dostupnost