AUDI A5 Kabriolet (8F7) 2.0 TFSI - Vodicí lišta od 3/2009 do 6/2014, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CAEB, CDNC, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Materiál | Plast |
| Šířka 1 [mm] | 15 mm |
| Šířka 2 [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2009 |
| Kód motoru | CDNC |
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2009 |
| Kód motoru | CAEB |
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Vyvažovací hřídel |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montážní pohon | Vyvažovací hřídel |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06H109469AF |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost