BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Vodicí lišta od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| pro OE číslo | 13 52 8 573 159 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní pravá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HR |
| Počet článků řetězu | 74 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Barva | hnědá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 52 8 580 559 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Barva | bílá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 52 8 573 159 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost