RENAULT MASTER III Krabice (FV) 2.3 dCi 150 RWD (FV0F) - Vodicí lišta od 3/2013, 2298 ccm, 110 kW, 150 hp, M9T 896, M9T 898, Krabice
| pro OE číslo | 13 08 595 15R |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 08 566 42R |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Kód motoru | M9T898 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 337 109 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 08 595 15R |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 08 566 42R |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Materiál | Plast |
Dostupnost