SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI - Vodicí lišta od 3/2009 do 6/2013, 1798 ccm, 112 kW, 152 hp, CDAB, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******1Z*9*000001 |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Materiál | Plast |
| Šířka 1 [mm] | 15 mm |
| Šířka 2 [mm] | 12,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montážní pohon | Vyvažovací hřídel |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montážní pohon | Vyvažovací hřídel |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 116 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24597 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06k109469N |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24597 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06K109469M |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | PA (polyamid) |
Dostupnost