SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Napínák řetězu od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| druh provozu | Automaticky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Délka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 27 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| druh provozu | Automaticky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
|---|---|
| Délka [mm] | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 27 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 021 109 467 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
Dostupnost