BMW 5 Touring (E61) 520 d - Napínák řetězu od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
| montovaná strana | spodní |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13 52 7 787 299 |
| Hmotnost [kg] | 0,252 kg |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,084 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 24 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 52 7 787 299 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,084 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 24 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M22 x 1,5 |
Dostupnost