AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Napínák řetězu od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| Délka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 109 467 K |
|---|---|
| Délka [mm] | 53 mm |
| Šířka [mm] | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
| Délka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 22 |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| Kód motoru | CDNC |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06H109507M |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06K109467P |
| druh provozu | hydraulický |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost