MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Krabice (B906) 418 CDI (906.653, 906.655, 906.657) - Napínák řetězu od 6/2009 do 5/2016, 2987 ccm, 135 kW, 184 hp, OM 642.896, OM 642.986, OM 642.992, Krabice
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Tvar | tvar A |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,176 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,176 kg |
| druh provozu | hydraulický |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Vačkový hřídel |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25841 |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 32 mm |
| Šířka [mm] | 26,5 mm |
Dostupnost