RENAULT SCÉNIC I velkoprostorová limuzína (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 - diferenciál od 6/2000 do 8/2003, 1998 ccm, 102 kW, 139 hp, F4R 744, F4R 746, velkoprostorová limuzína
| Převodovka číslo | B1 / B3 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 27,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost