MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.079) - diferenciál od 5/1986 do 6/1993, 1998 ccm, 100 kW, 136 hp, M 111.940, kombi
| pro OE číslo | 025 997 0047 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 76 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Výška [mm] | 11,8 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
Dostupnost