RENAULT MEGANE III Šikmá zadní část (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi - diferenciál od 11/2008 do 8/2015, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 830, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Výška 2 [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost