RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V - diferenciál od 8/2000, 1390 ccm, 72 kW, 98 hp, K4J 712, limuzína
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 6,8 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 54 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 27,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost