MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - diferenciál od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | vstup |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60,2 mm |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,3 mm |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost