VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion - diferenciál od 8/2005 do 11/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BKP, CBAB, kombi
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 829S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost