RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V - diferenciál od 1/2006 do 6/2008, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, K4M 760, K4M 812, K4M 813, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21294 |
| převodovka typ | JH3513 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21294 |
|---|---|
| převodovka typ | JH3512 |
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| Výška [mm] | 8,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Výška 2 [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost