VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion - diferenciál od 11/2009 do 1/2012, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, CBBB, CFGB, kupé
| převodovka typ | MKM/MMH/MTZ |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | hnací náprava |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74,3 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější,namontovaná mechanická převodovka |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost