RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) - diferenciál od 2/2010, 1598 ccm, 82 kW, 111 hp, K4M 838, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 26123 |
|---|---|
| převodovka typ | JH3512 |
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| Výška [mm] | 8,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Výška 2 [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost