SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI - diferenciál od 9/2010 do 5/2015, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | hnací náprava |
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | hnací náprava |
| Výška [mm] | 26,6 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | MDM, MTG |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | vstup |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 21,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Číslo produkce | 1150190 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost