FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - diferenciál od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 96 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 105 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 96 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 105 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 7,9 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 22,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Výška [mm] | 11 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 105 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 96 mm |
Dostupnost