MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - diferenciál od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška 1 [mm] | 9 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 75 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 12 mm |
| Výška 2 [mm] | 19,5 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 12,5 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní kloubový hřídel na rozvodovce |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,00 mm |
| Délka [mm] | 76,80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 822S |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Výška [mm] | 14 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 822S |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 6 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827S RD |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 19,5 mm |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 822S |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Výška [mm] | 12,5 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Materiál | Nitril |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 12 mm |
| Výška [mm] | 19,5 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
Dostupnost