VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI - Rozvodovka od 8/2010 do 12/2014, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, kombi
| převodovka typ | 722.434 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Výška 2 [mm] | 12 mm |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Číslo převodovky do | 7340240 |
|---|---|
| převodovka typ | 717.413 |
| montovaná strana | výstup |
| Výška 1 [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Číslo produkce | 1150190 |
Dostupnost